Slovo investora

Vážení současní i budoucí klienti,

dovolte mi představit vám naše plány.
Většina z vás dnes nepochybně přemýšlí o dalším vývoji nejen v České republice, ale i v celé Evropě a světě. Zatímco pandemie koronaviru nám v uplynulých dvou letech otevřela oči ve vnímání světa v rámci globalizace a volného pohybu osob a zboží, válka na Ukrajině zase poukázala jak důležitá je energetická soběstačnost. Zkrátka, je potřeba začít myslet energeticky úsporně až soběstačně. Je potřeba začít vnímat naši republiku jako místo, kde jsme doma a v bezpečí. A hlavně myslet na naše děti a rodiny. A to vše se snažíme zakomponovat do našich výjimečných projektů. Detailně cílíme na jedinečné lokality s investičním potenciálem a důrazem na přírodu. Z tohoto důvodu používáme výhradně kvalitní materiály s minimální uhlíkovou stopou a zavádíme ekologické technologie s maximální úsporou energií provozu, bez dopadu na kvalitu bydlení ve 21. století.

K obvyklému standardu všech našich staveb patří kvalitní izolace, přírodní prověřené materiály, inteligentní elektronické systémy či sofistikované způsoby větrání a vytápění. Avšak zároveň je to i důvod, proč nikdy nebudeme nejlevnější. Nesnažíme se konkurovat cenou, nýbrž kvalitou a přidanou hodnotou. Často v této souvislosti vzpomínám na svého velmi úspěšného kamaráda, jenž v debatě na téma co je levné či drahé pronesl, že „co se dnes zdá drahé, bude zítra levné“. Zatím jsem mu vždy dal za pravdu. Doba se mění v obrovském tempu a to, co se ještě včera zdálo nemožné, patří dnes ke standardu. Existují ale konstanty, které se nemění. Ceny nemovitostí na výjimečných místech neztrácejí, ale naopak nabývají. Pozemky nepřibývají, ale ubývají. Cena práce i materiálových vstupů už také nebude nikdy klesat. To vše jsou fakta, jež Vás přivedla nebo přivedou zákonitě právě k nám. Výjimečné lokality, nadstandardně seriózní partner, jenž ctí a nemění dohodnuté ceny a dbá na maximální kvalitu. To jsme my. Pojďte s námi investovat, je to pro naše děti!

Děkuji všem současným i budoucím klientům za přízeň a slibuji, že nikdy nevybočíme z naší nastavené cesty.

S pozdravem

Pavel Šopík, jednatel

Pavel Šopík, Realspo II, s.r.o.

Naše projekty

Resort Černý Důl - Krkonoše
Resort Černý Důl
Apartmány v Krkonoších

Jedním z našich nejúspěšnějších projektů je Resort Černý Důl. Krkonooše obecně platí mezi nejnavštěvovanější hory v Česku, neboť mají ideální sněhové podmínky a dostupost. Vedle Špindlerova Mlýna, Peci pod Sněžkou je Černý důl jedním ze tří nejvíce vyhledávaných míst investory. My sami zde máme naplánovánu výstavba 110 apartmánů. V tuto chvíli připravuje kolaudaci prvního domu a další dva jsou ve výstavbě. Čtyři prémiové domy s velkometrážními apartmány budeme stavět v příštím roce. Za zmínku stojí, že za tento projekt jsme obdrželi Cenu architektů za rok 2021 v celostátní soutěži Realitním projekt roku. Náš Resort je vyhledáván lidmi, kteří v době krize prioritně chtěli zhodnotit své peníze, ale též je významně zastoupena skupina sportovců a rodin s malými dětmi.

Resort Stříbrnice - Jeseníky
Resort Stříbrnice
Apartmány v Jeseníkách

Je jedinečná ivestiční příležitost, která se českých horách nebude opakovat. Nespornou výhodou je, že můžete být mezi prvními, kteří si můžou vybrat apartmán přímo na sjezdovce s klasifikací FIS s nejjmodernější kabinovou sedačkou dopplemayr. Odpadají přesuny na vlek, parkování a vybalování. Zde se jen oblečete a vyrazíte. Resort Stříbrnice je lokalita do níž se masivně investuje a nebudou zde jen apartmány, plánuje se veškeré zázemí a služby na které jste zvyklí v Alpách. Proto je výhodné zde investovat, jakmile bude Resort dokončen ceny apartmánů vzrostou.

Kontaktní informace

Adresa

REALSPO II s.r.o., Zarámí 1467, 760 01 Zlín

V případě jakýchkoliv dotazů se nás prosím nezdráhejte kontaktovat